Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Skundų nagrinėjimas

Teisinis pagrindas

Vadovaujantis Geležinkelių transporto rinkos reguliuotojo gautų skundų nagrinėjimo tvarkos aprašu (toliau – Aprašas) Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (toliau – RRT) nagrinėja gautus pareiškėjų skundus dėl viešosios geležinkelių infrastruktūros valdytojo, geležinkelių paslaugų įrenginių operatorių, geležinkelio įmonių (vežėjų), institucijų, įstaigų ar organizacijų veiksmų ir (ar) neveikimo, įskaitant šių subjektų pagal kompetenciją priimtus sprendimus, susijusius su:

- teise naudotis viešąja geležinkelių infrastruktūra;

- teise naudotis geležinkelių paslaugų įrenginiais ir juose teikiamomis paslaugomis sąlygų geležinkelio įmonėms (vežėjams) apribojimu;

- Viešosios geležinkelių infrastruktūros tinklo nuostatų turiniu;

- viešosios geležinkelių infrastruktūros pajėgumų skyrimu;

- geležinkelio įmonės (vežėjo) mokėtino užmokesčio už minimalųjį prieigos paketą dydžiu;

- geležinkelio įmonės (vežėjo) mokėtinu užmokesčių už naudojimąsi geležinkelių paslaugų įrenginiais ir šiuose įrenginiuose teikiamomis paslaugomis ir užmokesčio už pagalbines ir papildomas paslaugas dydžiu.

 Prašymo nagrinėti skundą teikimo tvarka

 1. Prašymas nagrinėti skundą pateikiamas vadovaujantis Aprašo II skyriumi;

 2. Prašymas, jo priedai bei kiti dokumentai, teikiami Aprašo nustatyta tvarka, turi atitikti Dokumentų teikimo RRT taisyklių reikalavimus.

 

RRT priimti sprendimai dėl gautų skundų    
 Gavimo data Skundo pavadinimas Pareiškėjas Atsakovas  Priimtas sprendimas
 2017-11-06 Dėl viešosios geležinkelių infrastruktūros pajėgumų skyrimo 2017–2018 metų tarnybinio traukinių tvarkaraščio galiojimo laikotarpiui ir susijusių sprendimų  UAB „Gargždų geležinkelis“  Lietuvos transporto saugos administracija  2018-03-07, Nr. 1V-198
Informacija atnaujinta 2018-03-09
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku