Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Pasitikėjimo ir pagalbos telefonas

RRT, siekdama užtikrinti efektyvų darbo su vartotojais organizavimą ir įgyvendindama priemones vartotojų informavimui ir aptarnavimo kokybei gerinti, įsteigė nemokamą  pasitikėjimo ir  pagalbos telefoną.

Telefono ryšio, televizijos, pašto, interneto paslaugų vartotojai gali skambinti vienu telefono numeriu 8 800 20030 ir, pasirinkę jiems aktualią temą, gauti RRT specialisto konsultaciją. Konsultuoti pagal savo kompetenciją paskirta 17 atitinkamų struktūrinių padalinių specialistų.

Vartotojai, paskambinę telefonu 8 800 20030, gali pasirinkti konsultacijas spausdami:

 

1 – Jei skambina telefono ryšio, interneto, laidinio radijo ar televizijos paslaugų klausimais. Teikiamos konsultacijos dėl telefono ryšio, interneto, radijo ar televizijos  paslaugų sutartinių klausimų, esant nusiskundimams dėl paslaugų teikėjų veiksmų (sąskaitų išrašymo, kokybės, netesybų, sutarčių nesilaikymo ir pan. klausimais).

 

2 – Jei blogas radijo ar televizijos programų priėmimas arba norima pranešti apie radijo trukdžius. Teikiamos konsultacijos skaitmeninės antžeminės televizijos žiūrovams, kurie nemato anksčiau matytų TV programų; atsiradus radijo trukdžiams, t.y. jei pastebimi trukdžiai televizoriams, radijo imtuvams, radijo ryšio įrangai ir kt.

 

3 – Jei skambina tinklų ir informacijos saugumo klausimais. Konsultuojama susidūrus su incidentais, problemomis elektroninėje erdvėje.

 

4 – Jei skambina pašto klausimais. Teikiamos konsultacijos dėl pašto  paslaugų sutartinių klausimų, esant nusiskundimams dėl paslaugų teikėjų veiksmų (siuntų pristatymo, kokybės ir pan. klausimais).

 

5 – Jei norima pareikšti nuomonę apie RRT darbuotojų darbą. Mielai išklausysime pagiriamąjį žodį ar kritiką mūsų darbuotojų atžvilgiu.

 

6 – Jei skambinama kitais klausimais. RRT taip pat konsultuoja elektroninio parašo, radijo ryšio įrangos registravimo (laivuose, orlaiviuose, automobiliuose) ir pan. klausimais.

 

7 – Jei norima išgirsti meniu dar kartą.

 

Siekiant užtikrinti kokybišką aptarnavimą, pokalbiai su specialistais, sutikus skambinančiam asmeniui,  įrašomi.

 

Informacija atnaujinta 2015-05-20
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku