Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

2017

 2017 m. spalio 4 d.  Vartotojų teisių apsaugos konferencijoje skaitytas pranešimas:


2017 m. rugpjūčio 3 d. RRT vyko susitikimas-diskusija su rinkos dalyviais nacionalinio tarptinklinio ryšio klausimais. Susitikimo metu skaityti pranešimai:


2017 m. birželio 7 d. Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos konferencijoje skaitytas pranešimas:


2017 m. vasario  6 d. RRT vyko susitikimas su Europos Komisijos (EK) Mobilumo ir transporto generalinio direktorato atstove ir rinkos dalyviais, kurio metu buvo aptartos geležinkelių sektoriaus reguliavimo aktualijos Lietuvoje ir ES. Susitikimo metu skaityti pranešimai:


2017 m. sausio 26 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos iniciatyva RRT vyko suinteresuotų institucijų pasitarimas dėl ITS (angl. Inteligent Transport Sysytem) sistemų diegimo reikalavimų. Susitikimo metu skaitytas pranešimas:

•  Intelektinių transporto sistemų vystymas (RRT Radijo ryšio departamento direktoriaus pavaduotojas dr. Ričardas Budavičius)

Informacija atnaujinta 2017-10-12
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku