Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Priemonės DVB-T žiūrėjimui Lietuvoje

Televizijos programos Lietuvoje glaudinamos H.264 (MPEG-4) standartu, todėl reikėtų pasitikrinti, ar ketinama įsigyti skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) priėmimo priemonė (televizorius su integruotu DVB-T imtuvu, priedėlis, kompiuterio plokštė, USB sąsajos DVB-T įrenginys) yra pritaikyta atkurti šį standartą.  Paminėtina, kad dauguma prekyboje esančių DVB-T įrenginių yra pritaikyti atkurti H.264 (MPEG-4) standartu glaudintą vaizdą.

Lietuvoje yra pakankamas H.264 standartu glaudintą vaizdą atkuriančių televizorių su integruotu DVB-T imtuvu pasirinkimas, DVB-T priedėlius parduoda dauguma prekiautojų buitine elektronika.

Informacija atnaujinta 2012-06-06
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku