Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapis

Apie projektą:

 

Tarnyba 2014 m. birželio 18 d. pradėjo Plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapio projekto (toliau – Projektas) įgyvendinimo darbus. Prieš pradedant Projekto įgyvendinimą, Tarnyba atliko pasiruošimo darbus t.y. atliko studiją, kurios metu buvo analizuojami panašūs projektai, kurie įgyvendinti Europos sąjungos šalyse, taip pat  buvo kaupiama ir sisteminama informacija apie projekto įgyvendinimo galimybes, duomenų surinkimo ir atvaizdavimo būdus, projekto išlaidas bei numatomą projekto naudą.


Atlikus pasiruošimo Projektui darbus, Tarnyba nustatė tikslus:


Sukurti informacinę sistemą, kuri būtų naudinga tiek vartotojams, tiek paslaugų teikėjams. Paslaugų teikėjai teiktų informaciją kokiais adresais, techniniais parametrais ir kaina gali būti pasiūlytos plačiajuosčio ryšio (interneto) paslaugos atitinkamu adresu ar tam tikrose vietovėse, o galutiniai paslaugų gavėjai (gyventojai), galėtų naudoti šią informaciją renkantis (užsisakant) plačiajuosčio ryšio paslaugas jiems palankiausiomis sąlygomis. Paslaugų teikėjams tokiu būdu būtų sudarytos sąlygos nemokamai viešinti informaciją apie jų teikiamas paslaugas, potencialias paslaugos gavimo vietas bei kitą naudingą informaciją. Vartotojams būtų siekiama sudaryti galimybę pasitikrinti paslaugos prieinamumą bei palyginti siūlomas paslaugas pagal jiems aktualiausius kriterijus.
 

Svarbiausi įvykiai:

 

 

 

 

 

Duomenų teikimo specifikacija:

 

Duomenų teikimo specifikacija 

Duomenų teikimo pavyzdys (su paaiškinimais)

Duomenų teikimo pavyzdys (be paaiškinimų)

 

Daugiau informacijos:

 

Tarnybos atlikta Plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapio įgyvendinimo studija.

Europos Komisijos užsakymu atlikta plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapio studija.

Vokietijos plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapis.

Prancūzijos plačiajuosčio ryšio paslaugų žemėlapis.

 

Kontaktai:

Evaldas Šmaukšta (Kainų priežiūros skyrius, (5) 2105668, [email protected])

Renatas Ulevičius (UAB "Lexita",  +370 657 58415, [email protected])

Informacija atnaujinta 2015-08-03
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku