Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

duk-1

Savo 2008 m. birželio 28 d. sprendime Nr. (46.26) GPS – 15 „Dėl TEO LT, AB 2008 m. kovo 27 d. prašymo išspręsti ginčą „Dėl telekomunikacijų tinklų sujungimo sutarties tarp TEO LT, AB ir UAB „TELE2“ Nr. 99/LTP-16 vykdymo“ Ginčų tarp ūkio subjektų, teikiančių elektroninių ryšių tinklus ir (ar) paslaugas sprendimo komisija išaiškino, kad: „<...> Vadovaujantis ERI 22 straipsnio 4 dalimi ūkio subjektas gali vienašališkai sustabdyti prieigos teikimą ar jį nutraukti tik tais atvejais, kai tai yra pagrįsta objektyviais kriterijais, įskaitant techninių galimybių nebuvimą arba būtinybę užtikrinti tinklo vientisumą“. Prieigos taisyklių 21 punktas taip pat nustato sąlygas, kuomet prieigos teikimas gali būti vienašališkai sustabdytas arba nutrauktas: kai prieigos gavėjas pats atsisako jam teikiamų paslaugų, kai pasibaigia tinklo elemento, prie kurio prieigos gavėjui yra suteikta prieiga, eksploatacijos terminas bei tuo atveju, kai prieigos gavėjas pažeidžia esmines sutarties dėl prieigos suteikimo sąlygas.
Vienašališkas prieigos nutraukimas yra teisės aktu detaliai reglamentuotas siekiant apriboti ūkio subjekto, turinčio didelę įtaką atitinkamoje rinkoje, galimybes bei neleisti jam piktnaudžiauti savo turima įtaka, vienašališkai nutraukiant kitam ūkio subjektui suteiktą prieigą.
ERI 22 straipsnio 4 dalyje numatyti objektyvūs kriterijai, kuriais vadovaujantis galima vienašališkai nutraukti prieigą, yra iš esmės susiję su techninėmis galimybėmis teikti prieigos paslaugas. Tai patvirtina ir tame pačiame ERĮ straipsnyje bei Prieigos taisyklių 21 punkte nustatytų sąlygų pavyzdžiai: techninių galimybių nebuvimas, būtinybė užtikrinti tinklo vientisumą, tinklo elemento, prie kurio prieigos gavėjui yra suteikta prieiga, eksploatacijos termino pabaiga ir t.t.“

Informacija atnaujinta 2015-01-08
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku