Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Be atskiro leidimo

Radijo dažnių (kanalų) naudojimas be atskiro RRT leidimo

 

Radijo dažniai - nematerialinis ribotas turtas, todėl valdomas valstybės. Radijo dažnių valdymas turi užtikrinti, kad radijo spektras, kaip ribotas ir labai paklausus išteklius, būtų naudojamas naudingiausiu visuomenei būdu ir kad, pasikeitus technologijų ir poreikių struktūrai, atitinkamai greitai būtų pakeistas šio ištekliaus naudojimo būdas. Efektyvus valdymas sudaro tinkamas prielaidas naujoms technologijoms ateiti ir įsitvirtinti.

 

Visuomenės poreikiai šioje srityje sparčiai auga. Vis plačiau gamyboje, versle ar buityje pasitelkiama technologijomis, kurių veikimui reikalingos radijo ryšiu pagristos sistemos. Siekiant supaprastinti ir palengvinti radijo dažnių (kanalų) naudojimo sąlygas tam tikrą radijo spektro dalį leidžiama naudoti be atskiro leidimo, žinoma, išanksto nustatytomis sąlygomis. Dažnai toks naudojimas vadinamas "nelicencijuotu".

 

Visais kitais atvejais asmuo, prieš pradėdamas naudoti radijo dažnius (kanalus), privalo pateikti RRT nustatytos formos paraišką skirti radijo dažnius (kanalus) Radijo dažnių (kanalų) skyrimo ir naudojimo taisyklių nustatyta tvarka ir sąlygomis.

 

RADIJO DAŽNIŲ (KANALŲ), KURIUOS GALIMA NAUDOTI BE ATSKIRO LEIDIMO, SĄRAŠAS 

 

Informacija atnaujinta 2017-09-08
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku