Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Registravimas

Reikalavimas užregistruoti radijo stotį yra taikomas tais atvejais, kai Radijo dažnių (kanalų), kuriuos galima naudoti be atskiro leidimo, sąrašo (toliau - Sąrašas) III skyriaus lentelės 4 stulpelyje yra įrašas „Registruojamos radijo stotys“.

 

Šiuo metu reikalaujama registruoti:

 

 

Radijo dažnio (kanalo) naudotojas gali naudoti tik radijo dažnius (kanalus), nurodytus registruojant radijo stotį, ir tik registruotoje radijo stotyje įrengęs registruojant radijo stotį nurodyto tipo radijo siųstuvą ir nurodyto tipo bei aukščio išorinę anteną, tik registruojant radijo stotį nurodytu adresu ir koordinatėmis, laikydamasis spinduliuotės parametrų, nurodytų registruojant radijo stotį.

Informacija atnaujinta 2014-02-13
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku