Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

3.6 GHz juosta

2018 m. kovo 28 d. RRT skelbė viešąją apklausą dėl 3400-4200 MHz radijo dažnių juostos naudojimo perspektyvų ir kvietė elektroninių ryšių rinkos dalyvius ir kitus suinteresuotus asmenis pateikti savo nuomonę. Atsakymų buvo laukiama iki 2018 m. gegužės 1 d.

 

VIEŠOJI APKLAUSA DĖL RADIJO DAŽNIŲ JUOSTOS 3400-4200 MHz NAUDOJIMO PERSPEKTYVŲ

 

Atsiliepimai:

UAB „Nokia Solutions and Networks“

UAB „Tele2“

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Telia Lietuva, AB

UAB "Bitė Lietuva"

 

Maloniai kviečiame visus norinčius dalyvauti šios apklausos rezultatų aptarime, kuris įvyks 2018 m. gegužės 24 d. 14 val. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (Mortos g. 14) 2 aukšto salėje. Prašome apie Jūsų dalyvavimą pranešti el. paštu ricardas.budavicius@rrt.lt iki gegužės 23 d.

Informacija atnaujinta 2018-05-24
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku