Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Soft

PROGRAMINĖS ĮRANGOS, SKIRTOS SKAITMENINIO TRANSLIAVIMO RADIJO DAŽNIŲ NAUDOJIMO ATITIKČIAI TARPTAUTINIŲ SUSITARIMŲ KRITERIJAMS ĮVERTINTI, REIKALAVIMAI

 

 Veikimo principas:

Programinė įranga atlieka pasirinktų elementų sukuriamų elektromagnetinių laukų lygių skaičiavimus, sumavimą, sudaro galimybę atlikti suminių verčių lyginamąją analizę. Elektromagnetinių laukų lygiams apskaičiuoti gali būti naudojami įvairūs sklidimo modeliai: ITU P.1546-5, GE06 ir kt., bei paprastasis ir GE06 galios sumavimo metodai. Skaičiavimams naudojamų elementų rinkinius vartotojas pasirenka sąraše („Interferers“), kuris sudaromas importuojant duomenis iš įvairių šaltinių (ITU SQLite duomenų bazės, notifikavimo failų, RRT duomenų bazės). Vartotojui sudaromos patogios galimybės keisti sąrašo elementų parametrus bei išsaugoti pakeistus sąrašo elementus. Skaičiavimai atliekami taškuose, kuriuos apibrėžia pasirinkti kito sąrašo („Targets“) elementai. Elementai ir skaičiavimų rezultatai atvaizduojami interaktyviame žemėlapyje, kurio pagalba vartotojas gali atlikti tam tikrų geografinių duomenų įvedimo veiksmus, gauti papildomos informacijos apie elementus, iš dalies valdyti elementų sąrašus.

 

Projekto išsaugojimas:

    -  pagrindiniame faile išsaugomi aplinkos nustatymai, jame yra nuorodos į duomenų , t. y. elementų sąrašų failus;

    -  trukdančių elementų sąrašas išsaugomas standartinio formato ITU faile;

    -  analizės vietų sąrašas išsaugojamas savito formato faile.

 

Išeities duomenys yra du GE06 plano/MIFR bei kitų elementų sąrašai: „Interferers“ – trukdančių elementų sąrašas, „Targets“ – analizės vietų sąrašas. Bendri reikalavimai:

 

„Interferers“ sąrašas:

 

„Targets“ sąrašas:

 

            1 pav. Skaičiavimų nus­ta­tymai

 

Skaičiavimai:

    -  „allotm.“: sumai apskaičiuoti vertinami tik sąraše pažymėti paskirstymai;

    -  „assign.“: sumai apskaičiuoti vertinami tik sąraše pažymėti priskyrimai;

    -  „max“: sumai apskaičiuoti vertinami tik sąraše pažymėti paskirstymai, turintys su jais susietų ir pažymėtų priskyrimų. Atitinkamo elemento (paskirstymo su susietais priskyrimais) vertė yra didesnioji vertė: paskirstymo etaloninio tinklo arba susietų priskyrimų sukuriamų laukų sumos;

    -  „mixed“: suma apskaičiuojama nefiltruojant sąraše pažymėtų elementų. Pažymėtų elementų, kurie yra paskirstymai su susietais priskyrimais, vertė apskaičiuojama pagal „max“ algoritmą; likusių pažymėtų elementų vertės apskaičiuojamos kaip atskirų paskirstymų arba priskyrimų.

 

Pagrindinis programos langas (PP langas):

 

Pagrindinis duomenų įvedimo langas (PAD langas):

 

Duomenų langų valdymas (DLV):

 

2 pav. Duomenų įvedimo langas

 

Informacija atnaujinta 2016-01-06
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku