Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Mikrobangė daugiakanalė TV

Penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) bei jų apylinkėse veikia mikrobangės daugiakanalės televizijos (MDTV) tinklai, kurie pagal savo struktūrą ir teikiamas paslaugas gali būti laikomi bevieliais kabelinės televizijos tinklais.

 

Televizijos signalų perdavimui naudojama 2216-2296 MHz radijo dažnių juosta.  Visuose miestuose transliavimas vykdomas vien tik skaitmeniniu būdu.

 

2016 m. spalio 1 d. Lietuvoje buvo apie 11 tūkstančių mikrobangės daugiakanalės televizijos abonentų.

Informacija atnaujinta 2017-01-13
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku