Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Suderintų socialinių paslaugų numerių registras

Suderintų socialinių paslaugų numerių registras:

Numeris Paslaugos teikiamos šiuo numeriu Paslaugos teikimo sąlygos Numeris įtrauktas į registrą Numeris yra paskirtas
(paslaugos teikėjas)
116000

Karštoji linija pranešimams apie dingusius vaikus.
Teikiant šią paslaugą: a) priimami ir policijai nukreipiami skambučiai, kuriais pranešama apie dingusius vaikus; b) už dingusį vaiką atsakingiems asmenims teikiamos konsultacijos ir parama; c) teikiama pagalba, atliekant tyrimą.

Paslauga teikiama nuolat (t. y. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visoje šalyje). 2007.08.31

Nevyriausybinė organizacija Dingusių žmonių šeimų paramos centras.

Numeris paskirtas 2012 m. liepos 3 d.

http://www.missing.lt/

116006 Pagalbos nuo nusikalstamų veikų nukentėjusiems asmenims linija.
Šios paslaugos paskirtis – nuo nusikalstamų veikų nukentėjusiems asmenims teikti psichologinę pagalbą, informuoti juos apie jų teises ir būdus, kaip tomis teisėmis pasinaudoti, taip pat nuo nusikalstamų veikų nukentėjusius asmenis nukreipti į kompetentingas institucijas ar atitinkamas organizacijas. Visų pirma teikiama informacija apie: a) vietos policiją ir baudžiamojo persekiojimo tvarką, b) nusikalstama veika padarytos žalos kompensavimo galimybes ir draudimo išmokas. Be to, nuo nusikalstamų veikų nukentėjusiems asmenims padedama rasti kitus susijusios pagalbos šaltinius.
Jei paslauga nėra teikiama nuolat (t. y. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visoje šalyje), paslaugos teikėjas turi užtikrinti, kad informacija apie paslaugos teikimą būtų skelbiama viešai, lengvai prieinama forma ir kad tuo metu, kai paslauga neteikiama, skambinantieji būtų informuojami, kada paslauga bus galima naudotis vėl. 2010.03.28 Numeris nėra paskirtas
116111 Vaikų pagalbos linijos.
Šios paslaugos paskirtis – padėti vaikams, kuriems trūksta priežiūros ir saugumo. Vaikai nukreipiami į atitinkamas tarnybas ir jiems teikiama kita būtina informacija. Ši paslauga suteikia vaikams galimybę išsakyti savo problemas, pasikalbėti jiems rūpimais klausimais ir kreiptis pagalbos neatidėliotinu atveju.
Jei paslauga nėra teikiama nuolat (t. y. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visoje šalyje), paslaugos teikėjas turi užtikrinti, kad informacija apie paslaugos teikimą būtų skelbiama viešai, lengvai prieinama forma ir kad tuo metu, kai paslauga neteikiama, skambinantieji būtų informuojami, kada paslauga bus galima naudotis vėl. 2008.02.29 Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Numeris paskirtas 2009 m. gegužės 14 d.
116117 Budinti sveikatos priežiūros pagalbos ligoniams, kurių būklė nėra sunki, tarnyba.
Skambinantieji, kuriems reikia skubios sveikatos priežiūros pagalbos, tačiau kurių gyvybei pavojus negresia, informuojami, į ką kreiptis sveikatos priežiūros pagalbos, ypač (tačiau neišimtinai) po darbo valandų, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Skambinantysis sujungiamas su kvalifikuotu ir tinkamai informuotu skambučių operatoriumi, arba skambinantysis sujungiamas tiesiai su kvalifikuotu praktikuojančiu gydytoju.
Jei paslauga nėra teikiama nuolat (t. y. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visoje šalyje), paslaugos teikėjas turi užtikrinti, kad informacija apie paslaugos teikimą būtų skelbiama viešai, lengvai prieinama forma ir kad tuo metu, kai paslauga neteikiama, skambinantieji būtų informuojami, kada paslauga bus galima naudotis vėl. 2010.03.28 Numeris nėra paskirtas
116123 Psichologinės pagalbos linijos.
Skambinantieji paslaugos numeriu gali atvirai pabendrauti, jų išklausoma nepateikiant jokių vertinimų. Šios paslaugos paskirtis – teikti psichologinę pagalbą skambinantiems, kurie jaučiasi vieniši, yra ištikti psichologinės krizės arba svarsto apie savižudybę.
Jei paslauga nėra teikiama nuolat (t. y. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visoje šalyje), paslaugos teikėjas turi užtikrinti, kad informacija apie paslaugos teikimą būtų skelbiama viešai, lengvai prieinama forma ir kad tuo metu, kai paslauga neteikiama, skambinantieji būtų informuojami, kada paslauga bus galima naudotis vėl. 2008.02.29 Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija
Numeris paskirtas 2009 m. balandžio 28 d.

http://www.klausau.lt/

Informacija atnaujinta 2012-07-11
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku