Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Esminiai reikalavimai aparatams ir atitikties esminiams reikalavimams vertinimas

Remiantis Reglamentu radijo ryšio įrenginiai gali būti teikiami į rinką ir naudojami jei jie tenkina šiuos esminius reikalavimus:

-Reikalavimai, susiję su naudotojo ir bet kurio kito asmens sveikatos apsauga ir sauga (saugos reikalavimai);

-Reikalavimai aparatų elektromagnetiniam suderinamumui (EMS reikalavimai);

-Radijo ryšio įrenginiai turi būti sukonstruoti taip, kad jie efektyviai naudotų dažnių spektrą, skirtą antžeminiams ir (arba) kosminiams ir palydoviniams ryšiams, ir orbitinius išteklius, bei būtų išvengta žalingųjų trikdžių (Efektyvaus radijo spektro naudojimo reikalavimai).

Radijo ryšio įrenginio gamintojas ar jo įgaliotas atstovas prieš teikdamas įrenginį į rinką privalo įvertinti ar jis tenkina esminius reikalavimus.

Informacija atnaujinta 2016-09-20
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku