Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Elektromagnetinio suderinamumo bandymai

Radijo ryšio įrenginių elektromagnetinio suderinamumo bandymus, siekiant nustatyti šių aparatų atitiktį Radijo ryšio įrenginių techninio reglamento (toliau - Reglamentas) 6.2 p. reikalavimams elektromagnetiniam suderinamumui, atlieka akredituotas Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius.

 

Tikrinami iš rinkos paimti aparatai, o taip pat bandymus gali atlikti šių aparatų gamintojai ar kiti teikėjai į rinką, vykdydami Reglamente aprašytas atitikties įvertinimo procedūras.

 

Aktuali akreditavimo sritis (galioja nuo 2017-08-21).

 

Kontaktiniai duomenys:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Aparatūros ir įrenginių EMS kontrolės skyrius

Skyriaus vedėjas Arvydas Giedraitis

tel. (8 37) 33 40 40, faks. (8 37) 33 40 40, el. paštas: emc@rrt.lt

 

 

 

 

Tam, kad RRT specialistai galėtų tinkamai įvertinti bei išmatuoti jūsų gaminamo ar importuojamo aparato elektromagnetines charakteristikas, prašome užpildyti klausimyną „Informacija apie bandomąjį objektą“ (.docx dokumentas, 41 kB).

 

Užpildytą klausimyną prašome išsiųsti mums el. paštu, faksu arba paštu, adresu: RRT Aparatūros ir įrenginių EMS kontrolės skyrius, Zarasų g. 38, LT-44140 Kaunas. 

Informacija atnaujinta 2017-08-21
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku