Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Aparatų radijo dažnių efektyvaus panaudojimo bandymai

Ryšių reguliavimo tarnybos Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius atlieka radijo ryšio įrenginių bandymus, siekiant nustatyti įrenginių atitiktį Radijo ryšio įrenginių techninio reglamento (toliau – Reglamentas) 6.3 p. nustatytiems esminiams reikalavimams efektyviai naudoti radijo dažnių spektrą.
    Tikrinami iš rinkos paimti radijo ryšio įrenginiai, taip pat bandymus gali atlikti įrenginių gamintojai, vykdantys Reglamente aprašytas įrenginių atitikties įvertinimo procedūras.

   Aktuali akreditacijos sritis (galioja nuo 2017-08-21)

 

Įrenginių radijo dažnių efektyvaus panaudojimo bandymų laboratorijos kontaktiniai duomenys:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius

Zarasų g. 38, 44140 Kaunas

Skyriaus vedėjas Arvydas Giedraitis

tel. (8 37) 33 40 40, faks. (8 5) 216 15 64, el. paštas: emc@rrt.lt

 

Informacija apie bandymų laboratoriją Nacionalinio akreditacijos biuro tinklalapyje.

Informacija atnaujinta 2017-08-21
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku