Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Radijo ryšio įrenginiai

BENDROJI INFORMACIJA

Lietuvos Respublikai įstojus į Europos Sąjungą ženkliai supaprastėjo radijo ryšio įrenginių (pvz. GSM telefonų, radijo stotelių, ADSL ar RLAN modemų) teikimo į Lietuvos rinką tvarka.
Gamintojai ar jų įgaliotieji atstovai patys atlieka įrenginių atitikties vertinimo procedūras, remdamiesi atitikties vertinimo rezultatais deklaruoja įrenginių atitiktį Europos Sąjungos direktyvos 2014/53/ES reikalavimams ir juos atitinkamai pažymi CE ženklu ir jį lydinčiais ženklais.
Įrenginių teikėjai turėtų žinoti, kad kartu su kiekvienu teikiamu į rinką įrenginiu turi būti pateikiama jo gamintojo atitikties deklaracija ir vartotojo instrukcija lietuvių kalba.
Radijo ryšio įrenginių laisvo judėjimo ir jų teikimo į rinką, naudojimo bei jungimo į telekomunikacijų tinklus sąlygas, esminius reikalavimus, taip pat įpareigojimus, susijusius su informacija apie sąsajų specifikacijas, atitikties šiems reikalavimams įvertinimo, patvirtinimo ir priežiūros tvarką bei sąlygas Lietuvos Respublikoje nustato 2014/53/ES direktyvą įgyvendinantis Radijo ryšio įrenginių techninis reglamentas (toliau – Reglamentas).

atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku