Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Paslaugų tarifai

 

Nuo 2013 m. gegužės 1 d. įsigaliojo nauji Užmokesčių už Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos teikiamas paslaugas ir atliekamus darbus tarifai.

Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva taps euro zonos nare. Litai į eurus perskaičiuojami oficialiu lito ir euro kursu: 3,45280 lito už 1 eurą. Tarifų kainas litais ir jų atitikmenis eurais galite rasti čia

 

Tarifai už aparatūros ir įrenginių bei transporto priemonių elektromagnetinių trikdžių spinduliavimo bandymus nurodyti 8-oje, o atsparumo elektromagnetiniams trikdžiams bandymų tarifai pateikti 9-oje tarifų dydžių eilutėje.  

  

Informacija atnaujinta 2014-08-12
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku