Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Elektromagnetinio suderinamumo bandymai

Į rinką tiekiamų elektrinių ir elektroninių aparatų ir įrenginių bandymus (informacijos technologijų; elektrinių buitinių prietaisų ir elektrinių įrankių; televizijos ir radijo imtuvų; apšvietimo įrenginių; pramonės, mokslo ir medicinos elektrinių įrenginių; apsaugos sistemų ir kt.), siekiant nustatyti atitiktį Elektromagnetinio suderinamumo techninio reglamento (toliau Reglamentas) esminiams reikalavimams, atlieka akredituotas Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius.

 

Taip pat atliekami medicinos prietaisų, elektros bei šilumos skaitiklių ir transporto priemonių bei jų elektrinių sudedamųjų dalių elektromagnetinio suderinamumo bandymai, nustatant atitiktį atitinkamų Europos Sąjungos direktyvų darniųjų standartų reikalavimams elektromagnetiniam suderinamumui.

 

Tikrinami iš rinkos paimti aparatai, o taip pat bandymus gali atlikti šių aparatų gamintojai ar kiti teikėjai į rinką, vykdydami Reglamente aprašytas atitikties įvertinimo procedūras.

 

Akreditavimo srities aktuali redakcija (2017-09-14 versija, .pdf dokumentas, 1085 KB).

 

Kontaktiniai duomenys:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius

Skyriaus vedėjas Arvydas Giedraitis

tel. (8 37) 33 40 40, faks. (8 37) 33 40 40, el. paštas: emc@rrt.lt

 

Informacija apie elektromagnetinio suderinamumo bandymų laboratoriją Nacionalinio akreditacijos biuro tinklapyje.

 

 

Tam, kad RRT specialistai galėtų tinkamai įvertinti bei išmatuoti jūsų gaminamo ar importuojamo aparato elektromagnetines charakteristikas, prašome užpildyti klausimyną „Informacija apie bandomąjį objektą“ (.docx dokumentas, 41 kB).

 

Užpildytą klausimyną prašome išsiųsti mums el. paštu, faksu arba paštu, adresu: RRT Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius, Zarasų g. 38, LT-44140 Kaunas. 

 

Informacija atnaujinta 2017-10-20
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku