Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Informacija apie gautus skundus

2016 m.  RRT gavo ir išnagrinėjo 49 pašto paslaugos naudotojų prašymus ir skundus, iš jų 36 – dėl universaliosios pašto paslaugos teikimo ir 13 – dėl kitų pašto paslaugos teikėjų teikiamų paslaugų. Palyginti su 2015 m., RRT gautų prašymų ir skundų skaičius dėl universaliosios pašto paslaugos teikimo sumažėjo 18,2 proc., o dėl kitų pašto paslaugos teikėjų teikiamų paslaugų padidėjo 38,1 proc.

Per 2016 m. iš viso atsakyta į 72 paklausimus, gautus elektroniniu paštu, taip pat pašto paslaugos naudotojai buvo nuolat konsultuojami telefonu ir nemokama RRT pasitikėjimo ir  pagalbos telefono linija.

2015 m. RRT gavo ir išnagrinėjo 65 pašto paslaugos naudotojų prašymus ir skundus, iš jų 44 – dėl universaliosios pašto paslaugos teikimo ir 21 – dėl kitų pašto paslaugos teikėjų teikiamų paslaugų. Palyginti su 2014 m., RRT gautų prašymų ir skundų skaičius dėl universaliosios pašto paslaugos teikimo padidėjo 29 proc., o dėl kitų pašto paslaugos teikėjų teikiamų paslaugų sumažėjo 12,5 proc.

Per 2015 m. iš viso atsakyta į 72 paklausimus, gautus elektroniniu paštu, taip pat pašto paslaugos naudotojai buvo nuolat konsultuojami telefonu ir nemokama RRT pasitikėjimo ir  pagalbos telefono linija.

2014 m. RRT gauti 58 kreipimaisi dėl pašto ir universaliosios pašto paslaugos teikimo.  Dėl universaliosios pašto paslaugos teikėjo AB „Lietuvos pašto“ teikiamų paslaugų gauti 34 paklausimai, dėl kitų pašto paslaugos teikėjų teikiamų paslaugų – 24 paklausimai. Neteismine ginčų nagrinėjimo tvarka buvo nagrinėjama 19 skundų. Atsakyta į 134 paklausimus elektroniniu paštu ir į 92 paklausimus telefonu.

 

 2017 m. ir 2018 m. I ketv. skundų statistika

 

 L. Lapėnaitė,  lina.lapenaite@rrt.lt ;   tel. (8 5) 210 5667

Informacija atnaujinta 2018-04-30
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku