Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

Naujienų archyvas

2016-11-24

ENISA paskelbė saugumo reikalavimų įgyvendinimo NIS direktyvos kontekste gaires, skirtas skaitmeninių paslaugų, apimančių ir debesų kompiuterijos paslaugas, teikėjams.

Šiose gairėse, kiekvienos rūšies saugumo reikalavimai suskaidyti į tris lygius: bazinis, industrijos standartas, moderniausias.

2015-07-24

RRT kviečia įsitraukti į savanorišką debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų sąrašą

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), siekdama suburti debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų forumą, kviečia registruotis paslaugų teikėjus RRT.

2015-07-07

Nustatyti nauji reikalavimai interneto prieglobos paslaugų ir interneto paslaugų teikėjams

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba pakeitė ir nauja redakcija išdėstė Viešųjų ryšių tinklų, viešųjų elektroninių ryšių paslaugų ir elektroninės informacijos prieglobos paslaugų saugumo ir vientisumo užtikrinimo taisykles.Taisyklės nustato elektroninės informacijos prieglobos paslaugų ir  interneto paslaugų teikėjų teises bei pareigas užtikrinant jų teikiamų paslaugų saugumą ir vientisumą. Taip pat taisyklėmis reglamentuojama informacijos apie kibernetinius ar saugumo incidentus ir vientisumo pažeidimus bei taikytas jų valdymo priemones teikimo tvarka ir sąlygos, incidentų ir vientisumo pažeidimų tyrimo tvarka.

2015-06-01

RRT teikia rekomendacijas dėl debesų kompiuterijos paslaugų saugumo

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), reaguodama į vis didėjančią kibernetinių nusikaltimų grėsmę debesų kompiuterijos paslaugų srityje, skelbia rekomendacijas debesų kompiuterijos paslaugų naudotojams.

atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku