Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naudotojui

Siekiant užtikrinti saugumą elektroninėje erdvėje, taip pat, kad interneto naudotojams būtų teikiamos patikimos debesų kompiuterijos paslaugos (pvz., virtualios duomenų saugyklos, svetainių prieglobos) ir garantuojamas jų duomenų saugumas bei privatumas, Ryšių reguliavimo tarnyba,  identifikavusi kritines informacijos saugumo vietas ir interneto naudotojų švietimo trūkumą, parengė rekomendacijas debesų kompiuterijos paslaugų naudotojams.

 

Rekomendacijose atkreipiamas debesų kompiuterijos paslaugų naudotojų dėmesys į riziką, kuri turi būti įvertinta renkantis debesų kompiuterijos paslaugų teikėją bei siūlomą debesų kompiuterijos paslaugų tipą. Rekomendacijose išsamiai pateikta, kokius klausimus reikėtų užduoti debesų kompiuterijos paslaugų teikėjui, prieš sudarant sutartis dėl tokių paslaugų teikimo. Rekomendacijomis siekiama pagelbėti nustatant paslaugų teikėjų bei naudotojų teises ir pareigas.

 

Rekomendacijas galima rasti:

Lietuvių kalba - www.rrt.lt/failai/rekomendacijos,

Anglų kalba - www.rrt.lt/failai/rekomendacijos_en.

Informacija atnaujinta 2015-07-28
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku