Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Universaliosios paslaugos

Vadovaujantis universaliųjų paslaugų teikimo taisyklėmis, universaliųjų paslaugų teikimas turi būti užtikrinamas visiems elektroninių ryšių paslaugų gavėjams visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

TEO LT, AB RRT yra pripažintas turinčiu didelę įtaką viešojo fiksuoto telefono ryšio tinklų ir paslaugų rinkoje operatoriumi ir yra įpareigotas teikti šias universaliąsias paslaugas:

· viešąsias telefono ryšio paslaugas fiksuotoje vietoje;

· viešąsias telefono ryšio paslaugas, teikiamas taksofonu;

· informacijos apie viešojo telefono ryšio paslaugų abonentus teikimo paslaugas;

· sudaryti galimybę naudotis telekomunikacijų paslaugomis neįgaliesiems ar specialių poreikių turintiems telekomunikacijų paslaugų gavėjams.

Informacija atnaujinta 2015-03-09
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku