Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Telefono numerio įtraukimas į telefono abonentų sąrašus

 

Jūs galite pasirinkti (pasirašydami paslaugų teikimo sutartį ar vėliau), kad Jūsų telefono ryšio numeris ir adresas būtų įrašyti į viešuosius telefono ryšio abonentų sąrašus ir skelbiami arba atsisakyti, kad Jūsų telefono numeris ir adresas nebūtų skelbiami. Abonentui fiziniam asmeniui pageidaujant gali būti nurodoma tik adreso dalis. Ši paslauga yra nemokama.

 

Informacija apie viešųjų elektroninių ryšių paslaugų teikėjams paskirtus  numerius (iš serijų, kurios prasideda skaičiais 3, 4, 5, 6, 7, 8 ir 9) skelbiama: http://nnpas.numeris.lt/wpnquery/pnQuery.html 

Informacija atnaujinta 2011-01-28
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku