Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Paslaugų gavimas, sudarius sutartį

Sutartys gali būti neterminuotos arba terminuotos. Terminuota sutartis yra sudaroma, kai norima įsigyti telefono aparatą nemokamai arba mažesne negu telefono aparato rinkos kaina, kai teikėjas pasiūlo palankų mokėjimo planą ir kitais atvejais. Savo noru nutraukdami terminuotą sutartį anksčiau laiko, Jūs privalėsite paslaugų teikėjui sumokėti sutartyje nurodytas netesybas (įmokas už likusį laikotarpį iki sutarties termino pabaigos ar grąžinti mokėjimo planu nustatytas nuolaidas).

Prieš pasirašant paslaugų teikimo sutartį, Jūs galite pasirinkti Jums palankų mokėjimo planą pagal geriausiai Jus tenkinančius tarifus. Prieš pasirenkant geriausią mokėjimo planą, Jūs turėtumėte gerai susipažinti su visomis sutarties nuostatomis, išsiaiškinti, koks yra mėnesio abonentinis arba minimalus mokestis, kokie yra pokalbio tarifai už minutę. Jei kuri nors sutarties nuostata neaiški, dviprasmiška, geriau neskubėti sudaryti sutarties.

Informacija atnaujinta 2012-09-19
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku