Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Detali telefono pokalbių sąskaita

Jums pasinaudojus fiksuoto, ar judriojo telefono ryšio paslaugomis, elektroninių ryšių paslaugų teikėjas pagal Jūsų pateiktą prašymą nemokamai arba už tam tikrą mokestį privalo išduoti detalią telefono pokalbių sąskaitą. Detalioje sąskaitoje teikėjas turi nurodyti:

- kiekvienos suteiktos Paslaugos įeinančio ir (ar) išeinančio ryšio telefono ryšio numerį;

- kiekvienos Paslaugos suteikimo pradžios datą ir laiką;

- pagal abonento pasirinktą mokėjimo planą kiekvienos suteiktos paslaugos trukmę, įkainį (tarifą) ir kainą, neįskaitant nuolaidų ir pridėtinės vertės mokesčio (toliau – PVM);

- bendrą per ataskaitinį laikotarpį suteiktų visų Paslaugų kainą, neįskaitant nuolaidų ir PVM.

Informacija atnaujinta 2012-09-19
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku