Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Formos

Prašymo forma:  .doc formate

Ši forma pildoma, kai prašoma RRT savo kompetencijos ribose padėti išsiaiškinti situaciją, suteikti informaciją apie paslaugų gavėjų teises ir kitais klausimais. Prašymas nagrinėjamas išaiškinant situaciją, suteikiant informaciją, RRT pateikiant nuomonę, tačiau nepriimant privalomo šalims sprendimo.

*** Paprastai pareiškėjų kreipimaisi, kuriuose nėra suformuluotas aiškus reikalavimas, dėl kurio galėtų būti priimamas privalomo pobūdžio sprendimas šalims (pvz., prašoma apginti pažeistas teises, patikrinti sąskaitos už elektroninių ryšių paslaugas teisingumą, išnagrinėti/įvertinti situaciją, paaiškinti, ar teisėtai pasielgė elektroninių ryšių paslaugų teikėjas), nagrinėjamas kaip prašymas (skundas).

Rekomenduojama prašyme išsamiai paaiškinti visas aplinkybes ir kartu su prašymu pateikti visus turimus įrodymus, kad pažeistos Jūsų teisės ir įstatymų saugomi interesai. Rekomenduojame prieš kreipiantis į RRT, kreiptis į paslaugų teikėją.

 

Prašymą (skundą) galima pateikti faksu, paštu arba internetu per Elektroninę dokumentų sistemą:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

Mortos g. 14,

LT-03219 Vilnius.

faks. (8 5) 216 1564

 

 

 

Informacija atnaujinta 2017-06-12
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku