Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Informacija

Kadangi gauname gana daug paklausimų dėl leidimų naujam terminui išdavimo tvarkos, norint tęsti radijo mėgėjų veiklą, pateikiame informaciją, kaip tai reikėtų atlikti:

 

1. RRT turi būti pateiktas užpildytas Prašymas  pagal Aprašo 1 priede patalpintą pavyzdinę formą vienu iš šių būdų:

tiesiogiai ar paštu adresu: Mortos g. 14, LT-03219 Vilnius,

faksu (8 5) 2161564,

per apsaugotą interneto prieigą, pasinaudojant e-parašu arba jam prilyginamu prisijungimu per asmeninę e-bankininkystę,

e-paštu [email protected] (.pdf arba .jpg);

 

2. E-paštu arba (jei jo nėra ar prašyme nenurodytas) paštu siunčiame informaciją apie nustatytos už leidimų išdavimą (2,90 Eur) valstybės rinkliavos mokėjimo Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) tvarką. Nuolaidų moksleiviams, pensinio amžiaus ar neįgalumą turintiems VMI netaiko, t. y. ši rinkliava privaloma visiems. Mokant nepamirškite nurodyti įmokos kodą (5777), kad Jūsų sumokėtos rinkliavos informacija būtų mums prieinama.

 

3. RRT direktoriaus įsakymo pagrindu ruošiamas leidimas ir siunčiamas registruotu laišku Prašyme nurodytu korespondenciniu adresu arba (jei Prašyme įrašyta, kad bus atsiimama) apie tai informuojama e-paštu ar telefonu.

 

Primename, kad ta pati Prašymo forma turi būti pildoma visais atvejais, radijo mėgėjams kreipiantis į RRT, tik žymint aktualius punktus.

 

Pagal RRT tarifų pagrindu parengtas ir pateiktas informacijas mokėjimui radijo mėgėjai moka tik už kvalifikacinio egzamino laikymą (2,03 Eur). Šiuo atveju taikomas atleidimas pensinio amžiaus ir turintiems neįgalumą radijo mėgėjams.

 

Naujausia informacija apie visus RRT išduodamus leidimus ir rezervuotus radijo šaukinius yra skelbiama RRT interneto svetainės radijo mėgėjams skirto skyrelio skiltyje Aktualijos.

 

 

 

Informacija atnaujinta 2017-09-08
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku