Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Radijo mėgėjai

Svarbi informacija

 

Kadangi gauname gana daug paklausimų dėl leidimų naujam terminui išdavimo tvarkos, norint tęsti radijo mėgėjų veiklą, pateikiame informaciją, kaip tai reikėtų atlikti:

 

1) RRT turi būti pateiktas užpildytas Prašymas  pagal Aprašo 1 priede patalpintą pavyzdinę formą vienu iš šių būdų:

tiesiogiai ar paštu adresu: Mortos g. 14, LT-03219 Vilnius,

faksu (8 5) 2161564,

per apsaugotą interneto prieigą, pasinaudojant e-parašu arba jam prilyginamu prisijungimu per asmeninę e-bankininkystę,

e-paštu [email protected], jei prašymas nuskenuotas;

 

2) e-paštu arba (jei jo nėra ar prašyme nenurodytas) paštu atsiunčiame informaciją apie nustatytos už leidimų išdavimą (2,90 EUR (buvo 10 Lt)) valstybės rinkliavos, kurią turėsite pervesti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), sumokėjimo tvarką. Nuolaidų moksleiviams, pensinio amžiaus ar neįgalumą turintiems, kurias taikėme, kol galiojo RRT tarifai, VMI netaiko, todėl ši rinkliava privaloma visiems. Mokant nepamirškite nurodyti įmokos kodą (5777), kad Jūsų sumokėtos rinkliavos informacija būtų mums prieinama.

 

3) RRT direktoriaus įsakymu ruošiamas leidimas ir siunčiamas registruotu laišku Prašyme nurodytu korespondenciniu adresu per kurjerių tarnybą arba (jei Prašyme įrašyta, kad bus atsiimama) apie tai informuojama e-paštu ar telefonu.

 

Primename, kad ta pati Prašymo forma turi būti pildoma visais atvejais, radijo mėgėjams kreipiantis į RRT, tik žymint reikiamus punktus.

Pagal RRT tarifus parengtas ir pateiktas informacijas mokėjimui radijo mėgėjai moka tik už kvalifikacinio egzamino laikymą (2,03 EUR (buvo 7 Lt)). Šiuo atveju taikomas ir atleidimas nuo šio mokesčio pensinio amžiaus ir turintiems neįgalumą radijo mėgėjams.

 

Pirmiausia apie visus RRT išduodamus leidimus yra skelbiama RRT interneto svetainės radijo mėgėjams skirto skyrelio skiltyje Aktualijos.

 

 

atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku