Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Rekomendacijos

Atkreipiame dėmesį, kad 790–862 MHz radijo dažnių juostos paskirtis yra pakeista ir ši juosta nebenaudojama antžeminės televizijos transliavimui. 2013 m. lapkričio 26 d. radijo dažniai iš 790–862 MHz radijo dažnių juostos paskirti viešojo judriojo ryšio tinklų operatoriams, kurie juos naudoja LTE technologija pagrįstoms belaidžio plačiajuosčio judriojo ryšio paslaugoms teikti. 

Kadangi rekomendacijos buvo priimtos 2010 m. (prieš pakeičiant 790–862 MHz radijo dažnių juostos paskirtį), jose nurodyta tuo metu skaitmeninės antžeminės televizijos transliavimui ultratrumpųjų bangų (UHF) diapazone naudota 470–862 MHz radijo dažnių juosta.

Šiuo metu skaitmeninės antžeminės televizijos transliavimui ultratrumpųjų bangų (UHF) diapazone naudojama 470–790 MHz radijo dažnių juosta, todėl nagrinėjant ir taikant rekomendacijas visos nuorodos į 470–862 MHz radijo dažnių juostą turi būti laikomos nuorodomis į 470–790 MHz radijo dažnių juostą.

Informacija atnaujinta 2015-04-01
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku