Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Internetas per komutuojamąją linija („DIAL-UP")

Tai technologija, leidžianti internetu naudotis turint laidinę telefono liniją. Pagrindinis šios technologijos trūkumas - internetui naudojama ta pati dažnių juosta kaip ir telefono pokalbiams, tad tuo metu, kai Jūs naudojatės internetu - Jūsų telefono linija užimta.

 

Ryšys komutuojamąja linija teoriškai leidžia jungtis prie interneto iki 56 kbps sparta, tačiau realiai interneto vartotojai(atsižvelgiant į naudojamą, įrangą, linijos ilgį, kompiuterio nustatymus ir t. t.) naudojasi vidutiniškai 30-40 kbps interneto ryšio sparta.

Informacija atnaujinta 2011-01-14
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku