Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Ginčų sprendimas

Ginčai tarp pašto paslaugos teikėjų ir vartotojų sprendžiami vadovaujantis Vartojimo ginčų neteisminio sprendimo procedūros taisyklėmis, o ginčai tarp pašto paslaugos teikėjų ir kitų naudotojų sprendžiami vadovaujantis Ginčų tarp galutinių paslaugų gavėjų, išskyrus vartotojus, ir elektroninių ryšių paslaugų teikėjų bei ginčų tarp naudotojų, išskyrus vartotojus, ir pašto paslaugos teikėjų nagrinėjimo taisyklėmis. Šios taisyklės nustato prašymų išspręsti ginčą tarp pašto paslaugos teikėjų ir vartotojų/naudotojų formos, turinio ir pateikimo, taip pat įrodymų pateikimo ir rinkimo reikalavimus, ginčo šalių, kitų suinteresuotų asmenų, dalyvaujančių ginčo nagrinėjime, teises ir pareigas, pasirengimo ginčo nagrinėjimui procedūrą, detalią šalių taikinimo procedūrą, ginčų nagrinėjimo iš esmės procedūrą bei sprendimo priėmimo tvarką.

 

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) sprendžia ginčus tarp ūkio subjektų, teikiančių pašto paslaugą, privaloma išankstine ne teismo tvarka. Ginčai sprendžiami vadovaujantis Ginčų tarp ūkio subjektų ir ginčų tarp pašto paslaugos teikėjų sprendimo taisyklėmis. Šios taisyklės nustato prašymų išspręsti ginčą tarp pašto paslaugos teikėjų formos, turinio ir pateikimo, taip pat įrodymų pateikimo ir rinkimo reikalavimus, ginčo šalių, kitų suinteresuotų asmenų, dalyvaujančių ginčo nagrinėjime, teises ir pareigas, pasirengimo ginčo nagrinėjimui procedūrą, detalią šalių taikinimo procedūrą, ginčų nagrinėjimo iš esmės procedūrą bei sprendimo priėmimo tvarką.

 

RRT PRIIMTI PRAŠYMAI IŠNAGRINĖTI GINČUS:

Nr. Ginčo pavadinimas Ieškovas Atsakovas
2013
1 Dėl AB Lietuvos pašto valdomo pašto tinklo naudojimo       UAB "Greitasis kurjeris"

    AB Lietuvos paštas

Informacija atnaujinta 2017-06-15
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku