Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų kokybės rodiklių įvertinimas

Lietuvoje veikiantys ir viešąsias judriojo telefono ryšio paslaugas teikiantys paslaugų teikėjai plačiai informuoja paslaugų vartotojus apie jiems teikiamų paslaugų rūšis ir tarifus, tačiau informacijos apie teikiamų paslaugų kokybę praktiškai nėra. Dėl to paslaugų gavėjai gali palyginti paslaugų teikėjus tik pagal teikiamas paslaugų rūšis ir jų tarifus.

RRT, siekdama suteikti paslaugų vartotojams daugiau informacijos apie teikiamų viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų kokybę, jau nuo 2004 m. atlieka pasirinktų paslaugų kokybės rodiklių palyginamuosius įvertinimus ir viešai skelbia metines ataskaitas. Tobulinant šią veiklą buvo imtasi priemonių standartizuojant paslaugų kokybės bandymų atlikimą. Tam tikslui buvo parengta ir 2009 m. kovo 3 d. RRT direktoriaus įsakymu Nr. 1V-260 patvirtinta „Viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų kokybės rodiklių įvertinimo metodika“, kuri apibrėžia paslaugų kokybės rodiklius ir jų įvertinimo metodus. Paslaugų kokybės rodiklių apibrėžtys ir skaičiavimo metodikos atitinka Europinius standartus ir specifikacijas.

Tikimės, kad ši informacija yra naudinga judriojo telefono ryšio paslaugų gavėjams lyginant paslaugų teikėjus ne tik pagal teikiamas paslaugas ir jų tarifus, bet ir pagal teikiamų paslaugų kokybę, ir leis lengviau apsispręsti, kurio paslaugų teikėjo paslaugomis, jiems labiausiai priimtina naudotis.

 

Viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų kokybės rodiklių įvertinimo ataskaitos:

2004 m., 2005 m., 2006 m., 2007 m.2008 m., 2009 m., 2010 m., 2011 m., 2012 m., 2013 m., 2014 m., 2015 m., 2016 m.

Informacija atnaujinta 2017-07-13
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku