Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Belaidės interneto prieigos paslaugų kokybės rodiklių įvertinimas

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, siekdama informuoti paslaugų gavėjus apie jiems teikiamų elektroninių ryšių paslaugų kokybę, atlieka belaidės interneto prieigos paslaugų kokybės rodiklių įvertinimo matavimus Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiančiuose operatorių UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Tele2“, Telia Lietuva, AB ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centro tinkluose.

Matavimų duomenys yra pateikiami interaktyviame žemėlapyje RRT administruojamame tinklalapyje adresu matavimai.rrt.lt 

 

Apibendrintus praėjusių metų rezultatus galite peržiūrėti žemiau pateiktose ataskaitose (.pdf failai).

 

Belaidės interneto prieigos paslaugų kokybės rodiklių įvertinimo ataskaitos:

2011 m., 2012 m., 2013 m., 2014 m., 2015 m.2016 m.2017 m.

 

Ataskaitoje naudojami duomenų perdavimo paslaugų kokybės rodiklių apibrėžimai yra paimti iš „Interneto prieigos paslaugų kokybės rodiklių įvertinimo metodikos“ patvirtintos Tarnybos direktoriaus 2009 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. 1V-344, kuri parengta pagal Europos telekomunikacijų standartų instituto techninę specifikaciją ETSI EG 202 057-4 V1.2.1 (2008-07) „Kalbinės informacijos apdorojimas, perdavimas ir kokybės aspektai (STQ); susijusių su vartotojais paslaugų kokybės rodiklių apibrėžimai ir matavimai; 4 dalis: Interneto prieiga“.

Informacija atnaujinta 2018-06-22
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku