Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

RRT veikla

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) – nepriklausoma nacionalinė Lietuvos ryšių sektorių reguliuojanti institucija, įkurta vadovaujantis Telekomunikacijų įstatymu ir Europos Sąjungos direktyvų nuostatomis.

 

RRT misijaUžtikrinti kiekvienam Lietuvos gyventojui technologiškai pažangių, kokybiškų, saugių, įperkamų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) ir pašto paslaugų pasirinkimo įvairovę, bei veiksmingą konkurenciją elektroninių ryšių, pašto ir geležinkelių transporto sektoriuose.

 

RRT strateginiai tikslai:

 

 

 

Pagrindinės RRT veiklos kryptys:

 

 

RRT valdymas. RRT vadovauja direktorius Feliksas Dobrovolskis, kurį paskyrė Lietuvos Respublikos Prezidentas savo dekretu. RRT taryba yra kolegialus RRT valdymo organas, kurio narius 5 metams skiria Lietuvos Respublikos Prezidentas Ministro Pirmininko teikimu. Tarybą sudaro 7 nariai.

 

RRT vaidmuo sprendimų priėmimo procese. RRT taryba yra kolegialus RRT valdymo organas. Tarybos nariai yra viešojo administravimo institucijų, aukštųjų mokyklų atstovai. Tarybą 5 metams skiria Lietuvos Respublikos Prezidentas. RRT taryba svarsto svarbiausius RRT rengiamų teisės aktų projektus ir juos derina, derina RRT biudžeto pajamų ir išlaidų sąmatą, RRT vidaus darbo reglamentą, išklauso RRT direktoriaus teikiamą ataskaitą apie RRT veiklą, svarsto radijo ryšio plėtros planus ir RRT strateginių veiklos planų projektus, ekonominių sankcijų skyrimo ūkio subjektams, kurie nesilaiko Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo reikalavimų, klausimus ir teikia pasiūlymus RRT direktoriui.

 

RRT atskaitomybė. RRT – savarankiška valstybės įstaiga, veikianti pagal Elektroninių ryšių, Pašto įstatymus,  Geležinkelių transporto kodeksą, kitus įstatymus bei savo nuostatus. RRT kiekvienais metais iki gegužės 1 dienos už praėjusius kalendorinius metus pateikia Lietuvos Respublikos Seimui ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei bei paskelbia viešai metinę RRT veiklos ir finansinę ataskaitą.


RRT veiklos organizacija. RRT organizacinę struktūrą sudaro departamentai ir skyriai. RRT personalą sudaro RRT direktorius, RRT valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis. RRT darbo tvarką nustato direktoriaus tvirtinamas RRT vidaus darbo reglamentas.

 

RRT administraciniai gebėjimai.  2015 m. RRT dirbo 162 valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, ir 1 valstybės pareigūnas – RRT direktorius. Vidutinis RRT darbuotojų amžius ‒ 44 metai. 7 RRT darbuotojai turi mokslų daktaro laipsnį.

 

Asmenų aptarnavimas RRT. Įmonių ir gyventojų patogumui RRT direktoriaus įsakymu įsteigtas ir veikia Dokumentų priėmimo ir informacijos padalinys, įgyvendinantis RRT „vieno langelio“ principą. „Vieno langelio“ principas taikomas aptarnaujant asmenis telefonu ar jiems atvykus į RRT ir nustato, kad atvykstantys į RRT amenys aptarnaujami, dokumentai priimami ir išduodami tam skirtoje vietoje. Dokumentų priėmimo ir informacijos padalinys aptarnauja asmenis, atvykstančius į RRT, priima prašymus ir kitus dokumentus, patvirtina dokumentų pateikimo faktą, išduoda parengtus dokumentus, teikia informaciją, aptarnauja asmenis telefonu ir vykdo kitas „vieno langelio“ funkcijas. Padalinys dirba be pietų pertraukos. Dvi dienas per savaitę asmenims sudaryta galimybė prašymus ir paklausimus pateikti vieną valandą po oficialaus RRT darbo laiko pabaigos. 

 

Pavadinimas Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba
RRT adresas Mortos g. 14, LT-03219 Vilnius
Telefonas pasiteirauti (8 5) 210 56 33
Faksas (8 5) 216 15 64
El. paštas rrt@rrt.lt
Teisinė forma Biudžetinė įstaiga
Registro tvarkytojas Valstybės įmonė Registrų centras
Juridinio asmens kodas 121442211
PVM mokėtojo kodas LT214422113
RRT sąskaitos „Swedbank“
LT82 7300 0100 0241 0679 - pajamų sąskaita
LT25 7300 0100 0246 0690 - įstaigos lėšų sąskaita
LT28 7300 0100 3530 3180 - valiutinė sąskaita
LT28 7300 0100 9467 5529 - kitų lėšų sąskaita
LT39 7300 0101 2184 4061 - nuomos pajamų sąskaita
LT67 7300 0101 1815 9303 - VVS projekto lėšų sąskaita
LT28 7300 0101 0203 8896 - SI projekto lėšų sąskaita
Informacija atnaujinta 2017-02-01
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku