Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Padėkos RRT ir atsiliepimai

Šiame skyriuje skelbiamos RRT gautos padėkos piliečių, kurie naudojosi įvairiomis RRT teikiamomis paslaugomis.

Informuojame, kad padėkų tekstas yra koreguotas – sutrumpintas.

 

 

Mūsų kolegė Alma Trilupaitienė, Radijo ryšio departamento Radijo dažnių valdymo skyriaus vyresnioji specialistė, dažnai gauna padėkas už operatyviai išduotus leidimus radijo mėgėjų veiklai. Paskutinįjį cituojame: ,,Ačiū, miela Alma. Leidimą pasiėmiau jau penktadienį. Viskas labai sklandžiai pavyko. Šaunu, kai valstybinėse tarnybose dirba atsakingi žmonės. Kad taip visur būtų! Nuoširdus dėkui Jums ir jūsų tarnybai“.

 

 

2015 m. Vilniaus Minties g. 13 namo gyventojai kelias savaites negalėjo užvesti kieme stovinčių automobilių, nes neveikė pulteliai, buvo blokuojamas automobilių signalizacijų veikimas. Tai sukeldavo daug nepatogumų skubantiems į darbą, gyventojams tekdavo naudotis ir taksi paslaugomis. Namo gyventojų atstovė ypač greitai atliktą darbą ir malonų bendravimą dėkoja RRT Radijo spektro kontrolės departamento Vilniaus kontrolės skyriaus vedėjui Raimundui Kuzeliui ir vyriausiajam specialistui Virginijui Petraškai. Paaiškėjo, kad trukdžius sukeldavo kieme stovėjęs senas automobilis.

 

Padėkas skelbia Tarptautinių ir visuomenės informavimo skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Ribinskienė, el. paštas gintare.ribinskiene@rrt.lt

 

Informacija atnaujinta 2016-05-24
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku